Touhou Wiki: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
[http://hakugyokuro.go-board.com/ forum] • [http://webchat.ppirc.net/?channels=touhouwiki irc]<br /> | [http://hakugyokuro.go-board.com/ forum] • [http://webchat.ppirc.net/?channels=touhouwiki irc]<br /> | ||
Ga naar [[# | Ga naar [[#Muziek|muziek]], [[#Drukwerken|drukwerken]] | ||
|}<br /> | |}<br /> | ||
{| style="width:100%" class="outcell" cellpadding="2" cellspacing="4" | | {| style="width:100%" class="outcell" cellpadding="2" cellspacing="4" | | ||
|- | |- | ||
| class=" | | colspan="2" class="incell" colspan="2" width="99%" | [[Officiële spellen|Spellen]] | ||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
{| style="font-size:11px; text-align:center" cellpadding="2" cellspacing="4" | | |||
|- | |||
| style="font-size:12px" | '''PC-98 spellen''' | |||
|- | |||
| class="iconcells" style="width:20%" |[[Bestand:Th01 sq.png|50px|center|link=Highly Responsive to Prayers]] [[Highly Responsive to Prayers|'''TH01''': Touhou Reiiden<br />Highly Responsive to Prayers]] | |||
| class="iconcells" style="width:20%" |[[Bestand:Th02 sq.png|50px|center|link=The Story of Eastern Wonderland]] [[The Story of Eastern Wonderland|'''TH02''': Touhou Fuumaroku<br />The Story of<br />Eastern Wonderland]] | |||
| class="iconcells" style="width:20%" |[[Bestand:Th03 sq.png|50px|center|link=The Phantasmagoria of Dim.Dream]] [[The Phantasmagoria of Dim.Dream|'''TH03''': Touhou Yumejikuu<br />The Phantasmagoria of Dim.Dream]] | |||
| class="iconcells" style="width:20%" |[[Bestand:Th04 sq.png|50px|center|link=Lotus Land Story]] [[Lotus Land Story|'''TH04''': Touhou Gensoukyou <br />Lotus Land Story]] | |||
| class="iconcells" style="width:20%" |[[Bestand:Th05 sq.png|50px|center|link=Mystic Square]] [[Mystic Square|'''TH05''': Touhou Kaikidan<br />Mystic Square]] | |||
|- | |||
| style="font-size:12px" | '''Windows spellen''' | |||
|- | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th06cover.jpg|50px|center|link=the Embodiment of Scarlet Devil]] [[the Embodiment of Scarlet Devil|'''TH06''': Touhou Koumakyou<br />the Embodiment of Scarlet Devil]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th07cover.jpg|50px|center|link=Perfect Cherry Blossom]] [[Perfect Cherry Blossom|'''TH07''': Touhou Youyoumu<br />Perfect Cherry Blossom]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th08cover.jpg|50px|center|link=Imperishable Night]] [[Imperishable Night|'''TH08''': Touhou Eiyashou<br />Imperishable Night]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th09cover.jpg|50px|center|link=Phantasmagoria of Flower View]] [[Phantasmagoria of Flower View|'''TH09''': Touhou Kaeidzuka<br />Phantasmagoria of<br />Flower View]] | |||
|- | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th10_cover.jpg|50px|center|link=Mountain of Faith]] [[Mountain of Faith|'''TH10''': Touhou Fuujinroku<br />Mountain of Faith]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th11_Cover.jpg|50px|center|link=Subterranean Animism]] [[Subterranean Animism|'''TH11''': Touhou Chireiden<br />Subterranean Animism]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th12cover.jpg|50px|center|link=Undefined Fantastic Object]] [[Undefined Fantastic Object|'''TH12''': Touhou Seirensen<br />Undefined Fantastic Object]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th13cover.jpg|50px|center|link=Ten Desires]] [[Ten Desires|'''TH13''': Touhou Shinreibyou<br />Ten Desires]] | |||
|- | |||
| style="font-size:12px" | '''Overige spellen''' | |||
|- | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Touhou9_5.jpg|50px|center|link=Shoot the Bullet]] [[Shoot the Bullet|'''TH09.5''': Touhou Bunkachou<br />Shoot the Bullet]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th125cover.jpg|50px|center|link=Double Spoiler]] [[Double Spoiler|'''TH12.5''': Double Spoiler<br />Touhou Bunkachou]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th128cover.jpg|50px|center|link=Great Fairy Wars]] [[Great Fairy Wars|'''TH12.8''': Great Fairy Wars<br />Touhou Sangetsusei]] | |||
|- | |||
| style="font-size:12px" | '''Fighters''' | |||
|- | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th075Cover.jpg|50px|center|link=Immaterial and Missing Power]] [[Immaterial and Missing Power|'''TH07.5''': Touhou Suimusou<br />Immaterial and Missing Power]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th105.jpg|50px|center|link=Scarlet Weather Rhapsody]] [[Scarlet Weather Rhapsody|'''TH10.5''': Touhou Hisouten<br />Scarlet Weather Rhapsody]] | |||
| class="iconcells" |[[Bestand:Th123.jpg|50px|center|link=Touhou Hisoutensoku]] [[Touhou Hisoutensoku|'''TH12.3''': Touhou Hisoutensoku<br />Choudokyuu Ginyoru<br />no Nazo o Oe]] | |||
|} | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| | | style="width:57%" | | ||
{| style="width:100%; font-size:11px" cellpadding="2" cellspacing="0" | | {| style="width:100%; font-size:11px" cellpadding="2" cellspacing="0" | | ||
| class="incell" | [[Officiële muziek|Muziek]] | | class="incell" | <div id="Muziek>[[Officiële muziek|Muziek]]</div> | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Regel 61: | Regel 97: | ||
| width="43%" | | | width="43%" | | ||
{| style="width:100%; font-size:11px" cellpadding="2" cellspacing="0" | | {| style="width:100%; font-size:11px" cellpadding="2" cellspacing="0" | | ||
| class="incell" | [[Officiële drukwerken|Drukwerken]] | | class="incell" | <div id="Drukwerken>[[Officiële drukwerken|Drukwerken]]</div> | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Regel 86: | Regel 122: | ||
[[The Grimoire of Marisa]]<br /> | [[The Grimoire of Marisa]]<br /> | ||
[[Symposium of Post-mysticism|Touhou Gumon Kuju ~ Symposium of Post-mysticism]] | [[Symposium of Post-mysticism|Touhou Gumon Kuju ~ Symposium of Post-mysticism]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |